نرم افزار اینترنت دانلود منیجر IDM Internet Download Manager 6.33 Build 3

یکشنبه, مرداد 20ام, 1398 | اینترنت, مدیریت دانلود, نرم افزار کامپیوتر

نرم افزار IDM Internet Download Manager 6.33 Build 3 به عنوان یکی از قدرتمندترین برنامه ها در زمینه انجام دانلودهای اینترنتی شناخته می شود. این برنامه با امکانات بی نظیری که دارد، می تواند مدیریت تمام فایل های دانلودی شما اعم از فیلم، عکس، موسیقی، برنامه و دیگر فایل های موجود را پوشش دهد. افزایش سرعت دانلود فایل ها یکی از مهم ترین قابلیت های موجود برنامه IDM می باشد.

امکان قرار دادن فایل های دانلودی در صف، یکی دیگر از قابلیت های بسیار کاربردی برنامه مدیریت دانلود می باشد که به واسطه آن می توانید فایل هایی که می خواهید دانلود کنید را در صف قرار داده تا در زمانی دیگر که خود شما این زمان را مشخص می کنید، دانلود شوند. این کار برای کسانی که از بسته های اینترنتی شبانه استفاده می کنند می تواند بسیار مفید باشد چرا که می توانند دانلود فایل های حجیم خود را برای شب زمان بندی کنند تا به صورت خودکار این عملیات انجام شود.

اینترنت دانلود منیجر امکان تبدیل کردن فایل هایی که دانلود می کنید را به چند بخش مختلف دارا می باشد. به این ترتیب سرعت دانلود شدن فایل ها بسیار افزایش خواهد یافت تا با سرعت بسیار بیشتری شاهد دانلود شدن فایل های حجیم باشید. یکی دیگر از قابلیت های بسیار کاربردی و مفید IDM Internet Download Manager 6.33 Build 3 امکان دانلود کردن فیلم و استریم های آنلاینی می باشد که در وب سایت های به اشتراک گذاری ویدئو مانند یوتیوب و آپارات و … قرار دارند. نرم افزار اینترنت دانلود منیجر امکان دانلود کردن این فیلم های آنلاین را فراهم می کند.

در ادامه می توانید نسخه جدید این برنامه را با لینک مستقیم از سایت گل دانلود دریافت کنید.

 

 دانلود فایل با لینک مستقیم

حجم فایل : 8 مگابایت

محل لینک دانلود

برچسب ها: , , , , , , , ,

سلام

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است.

دیدگاه شما

پیوندها

متا

جستجو