دانلود برنامه تلگرام برای کامپیوتر Telegram Desktop 1.8.1

دوشنبه, مرداد 21ام, 1398 | اینترنت, مسنجر, نرم افزار کامپیوتر

Telegram Desktop 1.8.1 جدیدترین نسخه عرضه شده از برنامه قدرتمند و مسنجر محبوب تلگرام می باشد که برای کامپیوتر عرضه شده است. برنامه تلگرام نیاز به معرفی برای کاربران ندارد و همانطور که می دانید در حال حاضر این نرم افزار به عنوان قدرتمندترین و سریع ترین در میان تمام مسنجرهای موجود، حکم رانی می کند. با استفاده از تلگرام ویندوز می توانید به سادگی و به صورت رایگان اقدام به ارسال پیام بنمایید. قابلیت ارسال انواع عکس های مختلف برای مخاطب هایتان با سرعت بسیار بالا در تلگرام گنجانده شده است.

در مسنجر تلگرام می توانید به صورت نامحدود با اعضای بسیار بالا اقدام به ساخت گروه بنمایید. شما می توانید با اضافه کردن مخاطب های خودتان به این گروه ها، تعداد اعضای آن را افزایش دهید. به این ترتیب می توانید به مرور اعضای گروه ها را افزایش دهید.

قابلیت ارسال ایموجی های زیبا و همچنین امکان ارسال استیکر یکی دیگر از ویژگی های بارز این نرم افزار قدرتمند می باشد. به سادگی می توانید برای بیان احساسات خود از ایموجی ها و یا استیکرهای متفاوتی که برایتان در نظر گرفته شده است استفاده کنید تا نیازی به تایپ متن نباشد. همچنین می توانید از پیغام های صوتی نیز به جای تایپ کردن استفاده کنید. در ادامه می توانید نسخه جدید نرم افزار Telegram Desktop 1.8.1 Win را با لینک مستقیم از سایت گل دانلود، دریافت کنید.

 

 دانلود فایل با لینک مستقیم

 حجم فایل : 19 مگابایت

محل لینک دانلود

برچسب ها: , , , , , , , , , ,

سلام

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است.

دیدگاه شما

پیوندها

متا

جستجو